https://wiki.robotika.sk/robowiki/api.php?action=feedcontributions&user=Mikulas&feedformat=atomRoboWiki - User contributions [en]2024-03-29T08:27:33ZUser contributionsMediaWiki 1.30.0https://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8670RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-31T15:45:58Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
== OZNAMY ==<br />
<br />
* [http://robotika.sk/http://www.robotika.sk/rcj/index.php?page=results Záverečné výsledky z jednotlivých kategórií]<br />
* Zverejnili sme [[Postupový kľúč na medzinárodné turnaje - RoboCup 2019 v Sydney a RoboCup Junior Euro 2019 v Hanoveri]]<br />
* Súťaže prebiehajú v nasledujúcich priestoroch:<br />
** Soccer: pred bufetom<br />
** onStage: veľká spoločenská sála<br />
** Rescue line (2 ihriská): odborná učebňa č. 4<br />
** Rescue maze: odborná učebňa č. 3<br />
* Rozhodcov nájdete v odbornej učebni č. 1<br />
* Počas dňa môžete na prípravu/opravu využiť ľubovoľnú zvyšnú voľnú triedu <br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
== SOCCER ==<br />
<br />
'''Rozpis zápasov:'''<br />
<br />
* [[File:Lightweight.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_a.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_b.pdf]]<br />
<br />
'''Výsledky'''<br />
<br />
* [[File:Results lightweight.pdf]]<br />
* [[File:Results open first groups.pdf]]<br />
* [[File:Results open final.pdf]]<br />
<br />
== RESCUE == <br />
* [[File:RCJ19_RESCUE_LINE_SCHEDULE.pdf]]<br />
* [[File:RCJ19_RESCUE_MAZE_SCHEDULE.pdf]]<br />
* [[File:RCJ_RESCUE_2019_SCORE.pdf]]<br />
<br />
== ONSTAGE ==</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8664RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-29T07:54:22Z<p>Mikulas: /* SOCCER */</p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
== OZNAMY ==<br />
<br />
* Zverejnili sme [[Postupový kľúč na medzinárodné turnaje - RoboCup 2019 v Sydney a RoboCup Junior Euro 2019 v Hanoveri]]<br />
* Súťaže prebiehajú v nasledujúcich priestoroch:<br />
** Soccer: pred bufetom<br />
** onStage: veľká spoločenská sála<br />
** Rescue line (2 ihriská): odborná učebňa č. 4<br />
** Rescue maze: odborná učebňa č. 3<br />
* Rozhodcov nájdete v odbornej učebni č. 1<br />
* Počas dňa môžete na prípravu/opravu využiť ľubovoľnú zvyšnú voľnú triedu <br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
== SOCCER ==<br />
<br />
'''Rozpis zápasov:'''<br />
<br />
* [[File:Lightweight.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_a.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_b.pdf]]<br />
<br />
'''Výsledky'''<br />
<br />
* [[File:Results lightweight.pdf]]<br />
* [[File:Results open first groups.pdf]]<br />
* [[File:Results open final.pdf]]<br />
<br />
== RESCUE == <br />
* [[File:RCJ19_RESCUE_LINE_SCHEDULE.pdf]]<br />
* [[File:RCJ19_RESCUE_MAZE_SCHEDULE.pdf]]<br />
* [[File:RCJ_RESCUE_2019_SCORE.pdf]]<br />
<br />
== ONSTAGE ==</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=File:Results_open_final.pdf&diff=8663File:Results open final.pdf2019-03-29T07:54:10Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div></div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=File:Results_open_first_groups.pdf&diff=8662File:Results open first groups.pdf2019-03-29T07:53:24Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div></div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=File:Results_lightweight.pdf&diff=8661File:Results lightweight.pdf2019-03-29T07:52:10Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div></div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=Postupov%C3%BD_k%C4%BE%C3%BA%C4%8D_na_medzin%C3%A1rodn%C3%A9_turnaje_-_RoboCup_2019_v_Sydney_a_RoboCup_Junior_Euro_2019_v_Hanoveri&diff=8660Postupový kľúč na medzinárodné turnaje - RoboCup 2019 v Sydney a RoboCup Junior Euro 2019 v Hanoveri2019-03-28T13:42:52Z<p>Mikulas: Protected "Postupový kľúč na medzinárodné turnaje - RoboCup 2019 v Sydney a RoboCup Junior Euro 2019 v Hanoveri" ([Edit=Allow only administrators] (indefinite) [Move=Allow only administrators] (indefinite))</p>
<hr />
<div>== Postup na medzinárodné kolá RoboCup Junior v roku 2019 ==<br />
<br />
Slovensko môže vyslať tímy na postupové kolá EURO 2019 v Hannoveri a RoboCup 2019 v Sydney. <br />
Do Sydney môžeme po jednom vyslať tímy do kategórií Soccer Open, Soccer LightWeight, Rescue Line, Rescue Maze, Rescue Simulation, OnStage Preliminary, On Stage Advanced.<br />
Do Hannoveru môžeme po jednom vyslať tímy do kategórií Soccer Open, Soccer 1:1 Standard Kit, Rescue Line, Rescue Simulation, Rescue Line Entry, Rescue Maze Entry, OnStage Preliminary, OnStage Advanced a po dvoch do kategórií Soccer LightWeight a Rescue Maze.<br />
Všetky tieto postupové miesta sa obsadzujú podľa rovnakého kľúča.<br />
<br />
Komisia sa dohodla, že každý postupujúci slovenský tím môže postúpiť iba na jeden z týchto dvoch medzinárodných turnajov, pričom tímy si môžu vybrať na ktorý turnaj a do ktorej kategórie postupujú - ak ešte je z čoho vyberať - v poradí podľa poradia a v zmysle postupového kľúča (pozri nižšie).<br />
<br />
=== Spoločné pravidlá: ===<br />
<br />
* pre všetky ligy platí, že ak tím, ktorý má nárok postúpiť, nechce postúpiť, tak príslušné postupové miesto prepadá v prospech dalšieho tímu v poradí podľa týchto kritérií<br />
* v prípade rovnosti umiestnení, rozhodne buď dohoda tímov, alebo los.<br />
* ak tím, ktorý by inak mohol postúpiť, nespĺňa vyžadované medzinárodné pravidlá z hľadiska počtu medzinárodných účastí alebo počtu resp. veku členov tímu, môže stále postúpiť, ak je ochotný a schopný sa týmto požiadavkám prispôsobiť, pričom ostane zachovaný súťažný robot/vystúpenie a tiež je zachovaný aspoň jeden pôvodný člen tímu.<br />
<br />
Vychádzame z medzinárodných kritérií pre RoboCupJunior Sydney, 2019, ktoré sú:<br />
<br />
* age 13-19<br />
* team size is 2-4 members for Soccer, Rescue<br />
* team size 2-5 members for OnStage<br />
* Starting in 2017, Soccer Lightweight team members can participate in the World Championshiponly twice. After their second participation, they need to move to Soccer Open. Note that counting starts with the 2017 World Championship.<br />
* Team members may compete in Rescue Line twice (2 international events). After competing in Rescue Line twice,they must move to another RoboCupJunior sub-league. Counting starts Hefei 2015.<br />
* OnStage Preliminary: if any members of a team have participated in RoboCupJunior international competitions twice or more in any league, the team cannot participate in the Preliminary sub-league.<br />
<br />
== Postupový kľúč 2019 ==<br />
<br />
1. '''Soccer Open''' (1 tím Sydney, 1 tím Hannover)<br />
<br />
Postupuje najlepší tím zo slovenskej kategórie Soccer Open, ktorý je ochotný sa zúčastniť a spĺňa medzinárodné kritériá (pozri vyššie)<br />
<br />
2. '''Soccer Lightweight''' a Soccer 1:1 Standard Kit (1 tím Sydney, 2 tímy Hannover, 1 tím Hannover 1:1 Standard Kit)<br />
<br />
Postupuje najlepší tím zo slovenskej kategórie Soccer Lightweight, ktorý je ochotný sa zúčastniť a spĺňa medzinárodné kritériá. Ak sa ani jeden tím Lightweight nie je ochotný zúčastniť, tak je toto miesto ponúknuté najlepšiemu nepostupujúcemu tímu zo Soccer Open.<br />
<br />
3. '''Rescue Line''' (1 tím Sydney, 1 tím Hannover, 1 tím Hannover Line Entry)<br />
<br />
Rescue Line sa na slovenskom kole vyhodnotí zvlášť v kategóriach Primary a Secondary, ale bude sa súťažiť na rovnakých ihriskách a zostaví sa aj spoločný rebríček zahŕňajúci všetky tímy aj primary aj secondary.<br />
Postupuje najlepší tím zo spoločného slovenského rebríčka, ktorý zároveň spĺňa medzinárodné kritériá na postup do tejto kategórie (uvedené vyššie)<br />
<br />
4. '''Rescue Maze''' (1 tím Sydney, 2 tímy Hannover, 1 tím Hannover Maze Entry)<br />
<br />
Postupuje najlepší tím zo slovenskej kategórie Rescue Maze, ktorý spĺňa medzinárodné kritériá. Do Maze Entry môže postúpiť iba tím, ktorého každý účastník sa doteraz na slovenskom kole zúčastnil najviac v dvoch ročníkoch.<br />
<br />
5. '''Rescue Simulation''' (1 tím Sydney, 1 tím Hannover)<br />
<br />
Postupuje najlepší tím zo slovenskej kategórie Rescue Simulation, ktorý spĺňa medzinárodné kritériá.<br />
<br />
6-7. '''OnStage Preliminary a Advanced''' (po 1 tíme Sydney Prel. aj Adv. a rovnako po 1 tíme Hannover)<br />
<br />
Pri hodnotení slovenských kategórií OnStage Primary a Secondary sa použijú rovnaké hodnotiace hárky a okrem výsledkov primary a secondary zvlášť sa zostaví aj spoločná výsledková tabuľka so všetkými tímami. Do kategórie Advanced postúpi najlepší tím zo spoločnej tabuľky, ktorý spĺňa medzinárodné kritériá pre túto kategóriu. Ak ten tím spĺňa aj kritériá pre kategóriu Preliminary, tak si môže vybrať do ktorej kategórie chce postúpiť. Do zostávajúcej kategórie postúpi najlepší tím, ktorý spĺňa medzinárodné kritériá pre postup do tej zostavájucej kategórie.</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=Postupov%C3%BD_k%C4%BE%C3%BA%C4%8D_na_medzin%C3%A1rodn%C3%A9_turnaje_-_RoboCup_2019_v_Sydney_a_RoboCup_Junior_Euro_2019_v_Hanoveri&diff=8659Postupový kľúč na medzinárodné turnaje - RoboCup 2019 v Sydney a RoboCup Junior Euro 2019 v Hanoveri2019-03-28T13:40:18Z<p>Mikulas: Created page with "== Postup na medzinárodné kolá RoboCup Junior v roku 2019 == Slovensko môže vyslať tímy na postupové kolá EURO 2019 v Hannoveri a RoboCup 2019 v Sydney. Do Sydney m..."</p>
<hr />
<div>== Postup na medzinárodné kolá RoboCup Junior v roku 2019 ==<br />
<br />
Slovensko môže vyslať tímy na postupové kolá EURO 2019 v Hannoveri a RoboCup 2019 v Sydney. <br />
Do Sydney môžeme po jednom vyslať tímy do kategórií Soccer Open, Soccer LightWeight, Rescue Line, Rescue Maze, Rescue Simulation, OnStage Preliminary, On Stage Advanced.<br />
Do Hannoveru môžeme po jednom vyslať tímy do kategórií Soccer Open, Soccer 1:1 Standard Kit, Rescue Line, Rescue Simulation, Rescue Line Entry, Rescue Maze Entry, OnStage Preliminary, OnStage Advanced a po dvoch do kategórií Soccer LightWeight a Rescue Maze.<br />
Všetky tieto postupové miesta sa obsadzujú podľa rovnakého kľúča.<br />
<br />
Komisia sa dohodla, že každý postupujúci slovenský tím môže postúpiť iba na jeden z týchto dvoch medzinárodných turnajov, pričom tímy si môžu vybrať na ktorý turnaj a do ktorej kategórie postupujú - ak ešte je z čoho vyberať - v poradí podľa poradia a v zmysle postupového kľúča (pozri nižšie).<br />
<br />
=== Spoločné pravidlá: ===<br />
<br />
* pre všetky ligy platí, že ak tím, ktorý má nárok postúpiť, nechce postúpiť, tak príslušné postupové miesto prepadá v prospech dalšieho tímu v poradí podľa týchto kritérií<br />
* v prípade rovnosti umiestnení, rozhodne buď dohoda tímov, alebo los.<br />
* ak tím, ktorý by inak mohol postúpiť, nespĺňa vyžadované medzinárodné pravidlá z hľadiska počtu medzinárodných účastí alebo počtu resp. veku členov tímu, môže stále postúpiť, ak je ochotný a schopný sa týmto požiadavkám prispôsobiť, pričom ostane zachovaný súťažný robot/vystúpenie a tiež je zachovaný aspoň jeden pôvodný člen tímu.<br />
<br />
Vychádzame z medzinárodných kritérií pre RoboCupJunior Sydney, 2019, ktoré sú:<br />
<br />
* age 13-19<br />
* team size is 2-4 members for Soccer, Rescue<br />
* team size 2-5 members for OnStage<br />
* Starting in 2017, Soccer Lightweight team members can participate in the World Championshiponly twice. After their second participation, they need to move to Soccer Open. Note that counting starts with the 2017 World Championship.<br />
* Team members may compete in Rescue Line twice (2 international events). After competing in Rescue Line twice,they must move to another RoboCupJunior sub-league. Counting starts Hefei 2015.<br />
* OnStage Preliminary: if any members of a team have participated in RoboCupJunior international competitions twice or more in any league, the team cannot participate in the Preliminary sub-league.<br />
<br />
== Postupový kľúč 2019 ==<br />
<br />
1. '''Soccer Open''' (1 tím Sydney, 1 tím Hannover)<br />
<br />
Postupuje najlepší tím zo slovenskej kategórie Soccer Open, ktorý je ochotný sa zúčastniť a spĺňa medzinárodné kritériá (pozri vyššie)<br />
<br />
2. '''Soccer Lightweight''' a Soccer 1:1 Standard Kit (1 tím Sydney, 2 tímy Hannover, 1 tím Hannover 1:1 Standard Kit)<br />
<br />
Postupuje najlepší tím zo slovenskej kategórie Soccer Lightweight, ktorý je ochotný sa zúčastniť a spĺňa medzinárodné kritériá. Ak sa ani jeden tím Lightweight nie je ochotný zúčastniť, tak je toto miesto ponúknuté najlepšiemu nepostupujúcemu tímu zo Soccer Open.<br />
<br />
3. '''Rescue Line''' (1 tím Sydney, 1 tím Hannover, 1 tím Hannover Line Entry)<br />
<br />
Rescue Line sa na slovenskom kole vyhodnotí zvlášť v kategóriach Primary a Secondary, ale bude sa súťažiť na rovnakých ihriskách a zostaví sa aj spoločný rebríček zahŕňajúci všetky tímy aj primary aj secondary.<br />
Postupuje najlepší tím zo spoločného slovenského rebríčka, ktorý zároveň spĺňa medzinárodné kritériá na postup do tejto kategórie (uvedené vyššie)<br />
<br />
4. '''Rescue Maze''' (1 tím Sydney, 2 tímy Hannover, 1 tím Hannover Maze Entry)<br />
<br />
Postupuje najlepší tím zo slovenskej kategórie Rescue Maze, ktorý spĺňa medzinárodné kritériá. Do Maze Entry môže postúpiť iba tím, ktorého každý účastník sa doteraz na slovenskom kole zúčastnil najviac v dvoch ročníkoch.<br />
<br />
5. '''Rescue Simulation''' (1 tím Sydney, 1 tím Hannover)<br />
<br />
Postupuje najlepší tím zo slovenskej kategórie Rescue Simulation, ktorý spĺňa medzinárodné kritériá.<br />
<br />
6-7. '''OnStage Preliminary a Advanced''' (po 1 tíme Sydney Prel. aj Adv. a rovnako po 1 tíme Hannover)<br />
<br />
Pri hodnotení slovenských kategórií OnStage Primary a Secondary sa použijú rovnaké hodnotiace hárky a okrem výsledkov primary a secondary zvlášť sa zostaví aj spoločná výsledková tabuľka so všetkými tímami. Do kategórie Advanced postúpi najlepší tím zo spoločnej tabuľky, ktorý spĺňa medzinárodné kritériá pre túto kategóriu. Ak ten tím spĺňa aj kritériá pre kategóriu Preliminary, tak si môže vybrať do ktorej kategórie chce postúpiť. Do zostávajúcej kategórie postúpi najlepší tím, ktorý spĺňa medzinárodné kritériá pre postup do tej zostavájucej kategórie.</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8658RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-28T13:13:24Z<p>Mikulas: /* RESCUE */</p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
== OZNAMY ==<br />
<br />
* Zverejnili sme [[Postupový kľúč na medzinárodné turnaje - RoboCup 2019 v Sydney a RoboCup Junior Euro 2019 v Hanoveri]]<br />
* Súťaže prebiehajú v nasledujúcich priestoroch:<br />
** Soccer: pred bufetom<br />
** onStage: veľká spoločenská sála<br />
** Rescue line (2 ihriská): odborná učebňa č. 4<br />
** Rescue maze: odborná učebňa č. 3<br />
* Rozhodcov nájdete v odbornej učebni č. 1<br />
* Počas dňa môžete na prípravu/opravu využiť ľubovoľnú zvyšnú voľnú triedu <br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
== SOCCER ==<br />
<br />
'''Rozpis zápasov:'''<br />
<br />
* [[File:Lightweight.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_a.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_b.pdf]]<br />
<br />
== RESCUE == <br />
* [[File:RCJ19_RESCUE_LINE_SCHEDULE.pdf]]<br />
* [[File:RCJ19_RESCUE_MAZE_SCHEDULE.pdf]]<br />
* [[File:RCJ_RESCUE_2019_SCORE.pdf]]<br />
<br />
== ONSTAGE ==</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=File:RCJ_RESCUE_2019_SCORE.pdf&diff=8657File:RCJ RESCUE 2019 SCORE.pdf2019-03-28T13:12:34Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div></div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8656RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-28T12:53:36Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
== OZNAMY ==<br />
<br />
* Zverejnili sme [[Postupový kľúč na medzinárodné turnaje - RoboCup 2019 v Sydney a RoboCup Junior Euro 2019 v Hanoveri]]<br />
* Súťaže prebiehajú v nasledujúcich priestoroch:<br />
** Soccer: pred bufetom<br />
** onStage: veľká spoločenská sála<br />
** Rescue line (2 ihriská): odborná učebňa č. 4<br />
** Rescue maze: odborná učebňa č. 3<br />
* Rozhodcov nájdete v odbornej učebni č. 1<br />
* Počas dňa môžete na prípravu/opravu využiť ľubovoľnú zvyšnú voľnú triedu <br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
== SOCCER ==<br />
<br />
'''Rozpis zápasov:'''<br />
<br />
* [[File:Lightweight.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_a.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_b.pdf]]<br />
<br />
== RESCUE == <br />
* [[File:RCJ19_RESCUE_LINE_SCHEDULE.pdf]]<br />
* [[File:RCJ19_RESCUE_MAZE_SCHEDULE.pdf]]<br />
<br />
== ONSTAGE ==</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8655RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-28T10:37:50Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
== OZNAMY ==<br />
<br />
* Súťaže prebiehajú v nasledujúcich priestoroch:<br />
** Soccer: pred bufetom<br />
** onStage: veľká spoločenská sála<br />
** Rescue line (2 ihriská): odborná učebňa č. 4<br />
** Rescue maze: odborná učebňa č. 3<br />
* Rozhodcov nájdete v odbornej učebni č. 1<br />
* Počas dňa môžete na prípravu/opravu využiť ľubovoľnú zvyšnú voľnú triedu <br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
== SOCCER ==<br />
<br />
'''Rozpis zápasov:'''<br />
<br />
* [[File:Lightweight.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_a.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_b.pdf]]<br />
<br />
== RESCUE == <br />
* [[File:RCJ19_RESCUE_LINE_SCHEDULE.pdf]]<br />
* [[File:RCJ19_RESCUE_MAZE_SCHEDULE.pdf]]<br />
<br />
== ONSTAGE ==</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8654RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-28T10:33:28Z<p>Mikulas: /* RESCUE */</p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
== OZNAMY ==<br />
<br />
* Súťaže prebiehajú v nasledujúcich priestoroch:<br />
** Soccer: pred bufetom<br />
** onStage: veľká spoločenská sála<br />
** Rescue line (2 ihriská): odborná učebňa č. 4<br />
** Rescue maze: odborná učebňa č. 3<br />
* Rozhodcov nájdete v odbornej učebni č. 1<br />
* Počas dňa môžete na prípravu/opravu využiť ľubovoľnú zvyšnú voľnú triedu <br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
== SOCCER ==<br />
<br />
'''Rozpis zápasov:'''<br />
<br />
* [[File:Lightweight.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_a.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_b.pdf]]<br />
<br />
== RESCUE == <br />
[[File:RCJ19_RESCUE_LINE_SCHEDULE.pdf]]<br />
[[File:RCJ19_RESCUE_MAZE_SCHEDULE.pdf]]<br />
<br />
== ONSTAGE ==</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=File:RCJ19_RESCUE_MAZE_SCHEDULE.pdf&diff=8653File:RCJ19 RESCUE MAZE SCHEDULE.pdf2019-03-28T10:33:03Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div></div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8652RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-28T10:31:08Z<p>Mikulas: /* RESCUE */</p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
== OZNAMY ==<br />
<br />
* Súťaže prebiehajú v nasledujúcich priestoroch:<br />
** Soccer: pred bufetom<br />
** onStage: veľká spoločenská sála<br />
** Rescue line (2 ihriská): odborná učebňa č. 4<br />
** Rescue maze: odborná učebňa č. 3<br />
* Rozhodcov nájdete v odbornej učebni č. 1<br />
* Počas dňa môžete na prípravu/opravu využiť ľubovoľnú zvyšnú voľnú triedu <br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
== SOCCER ==<br />
<br />
'''Rozpis zápasov:'''<br />
<br />
* [[File:Lightweight.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_a.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_b.pdf]]<br />
<br />
== RESCUE == <br />
[[File:RCJ19_RESCUE_LINE_SCHEDULE.pdf]]<br />
<br />
== ONSTAGE ==</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=File:RCJ19_RESCUE_LINE_SCHEDULE.pdf&diff=8651File:RCJ19 RESCUE LINE SCHEDULE.pdf2019-03-28T10:27:25Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div></div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8650RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-28T07:04:52Z<p>Mikulas: /* SOCCER */</p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
== OZNAMY ==<br />
<br />
* Súťaže prebiehajú v nasledujúcich priestoroch:<br />
** Soccer: pred bufetom<br />
** onStage: veľká spoločenská sála<br />
** Rescue line (2 ihriská): odborná učebňa č. 4<br />
** Rescue maze: odborná učebňa č. 3<br />
* Rozhodcov nájdete v odbornej učebni č. 1<br />
* Počas dňa môžete na prípravu/opravu využiť ľubovoľnú zvyšnú voľnú triedu <br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
== SOCCER ==<br />
<br />
'''Rozpis zápasov:'''<br />
<br />
* [[File:Lightweight.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_a.pdf]]<br />
* [[File:Open_group_b.pdf]]<br />
<br />
== RESCUE == <br />
<br />
7:45 Rýchle objasnenie pravidiel pri tréningovej dráhe<br />
<br />
'''RESCUE_LINE ROUND 1 SCHEDULE'''<br />
<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena1<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| France1<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| ARTGAB<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| Bohatí bezdomovci<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| LegoBot<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| XLC-RoboTail<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Sabik2<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| Seal crew<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| SABIK<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| Ragnarok964<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Mike<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Walkers964<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| nemessis<br />
|}<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena2<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| PowerCraft<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| XLC-Family<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| H-ONE 964<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| Hradná Robot 1<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| TD964<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Pupkatí Robkovia<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| PanaRobots<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| Hradná Robot 2<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| RoboGem<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Pepega<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Gymonika<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| Robotik tím, Liptov<br />
|}<br />
<br />
== ONSTAGE ==</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8649RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-28T07:03:52Z<p>Mikulas: /* SOCCER */</p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
== OZNAMY ==<br />
<br />
* Súťaže prebiehajú v nasledujúcich priestoroch:<br />
** Soccer: pred bufetom<br />
** onStage: veľká spoločenská sála<br />
** Rescue line (2 ihriská): odborná učebňa č. 4<br />
** Rescue maze: odborná učebňa č. 3<br />
* Rozhodcov nájdete v odbornej učebni č. 1<br />
* Počas dňa môžete na prípravu/opravu využiť ľubovoľnú zvyšnú voľnú triedu <br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
== SOCCER ==<br />
<br />
**Rozpis zápasov:**<br />
<br />
- [[File:Lightweight.pdf]]<br />
- [[File:Open_group_a.pdf]]<br />
- [[File:Open_group_b.pdf]]<br />
<br />
== RESCUE == <br />
<br />
7:45 Rýchle objasnenie pravidiel pri tréningovej dráhe<br />
<br />
'''RESCUE_LINE ROUND 1 SCHEDULE'''<br />
<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena1<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| France1<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| ARTGAB<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| Bohatí bezdomovci<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| LegoBot<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| XLC-RoboTail<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Sabik2<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| Seal crew<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| SABIK<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| Ragnarok964<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Mike<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Walkers964<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| nemessis<br />
|}<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena2<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| PowerCraft<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| XLC-Family<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| H-ONE 964<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| Hradná Robot 1<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| TD964<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Pupkatí Robkovia<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| PanaRobots<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| Hradná Robot 2<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| RoboGem<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Pepega<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Gymonika<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| Robotik tím, Liptov<br />
|}<br />
<br />
== ONSTAGE ==</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=File:Open_group_a.pdf&diff=8648File:Open group a.pdf2019-03-28T07:01:52Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div></div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=File:Open_group_b.pdf&diff=8647File:Open group b.pdf2019-03-28T07:01:39Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div></div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=File:Lightweight.pdf&diff=8646File:Lightweight.pdf2019-03-28T07:01:29Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div></div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8645RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-28T06:28:44Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
== OZNAMY ==<br />
<br />
* Súťaže prebiehajú v nasledujúcich priestoroch:<br />
** Soccer: pred bufetom<br />
** onStage: veľká spoločenská sála<br />
** Rescue line (2 ihriská): odborná učebňa č. 4<br />
** Rescue maze: odborná učebňa č. 3<br />
* Rozhodcov nájdete v odbornej učebni č. 1<br />
* Počas dňa môžete na prípravu/opravu využiť ľubovoľnú zvyšnú voľnú triedu <br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
== SOCCER ==<br />
<br />
== RESCUE == <br />
<br />
7:45 Rýchle objasnenie pravidiel pri tréningovej dráhe<br />
<br />
'''RESCUE_LINE ROUND 1 SCHEDULE'''<br />
<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena1<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| France1<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| ARTGAB<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| Bohatí bezdomovci<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| LegoBot<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| XLC-RoboTail<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Sabik2<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| Seal crew<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| SABIK<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| Ragnarok964<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Mike<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Walkers964<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| nemessis<br />
|}<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena2<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| PowerCraft<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| XLC-Family<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| H-ONE 964<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| Hradná Robot 1<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| TD964<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Pupkatí Robkovia<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| PanaRobots<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| Hradná Robot 2<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| RoboGem<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Pepega<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Gymonika<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| Robotik tím, Liptov<br />
|}<br />
<br />
== ONSTAGE ==</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8644RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-28T06:25:06Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
== OZNAMY ==<br />
<br />
* Súťaže prebiehajú v nasledujúcich priestoroch:<br />
** Soccer: pred bufetom<br />
** onStage: veľká spoločenská sála<br />
** Rescue line (2 ihriská): prvá miestnosť na dlhej chodbe<br />
** Rescue maze: odborná učebňa č. 3<br />
* Rozhodcov nájdete v odbornej učebni č. 1<br />
* Počas dňa môžete na prípravu/opravu využiť ľubovoľnú zvyšnú voľnú triedu <br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
== SOCCER ==<br />
<br />
== RESCUE == <br />
<br />
7:45 Rýchle objasnenie pravidiel pri tréningovej dráhe<br />
<br />
'''RESCUE_LINE ROUND 1 SCHEDULE'''<br />
<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena1<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| France1<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| ARTGAB<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| Bohatí bezdomovci<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| LegoBot<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| XLC-RoboTail<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Sabik2<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| Seal crew<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| SABIK<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| Ragnarok964<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Mike<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Walkers964<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| nemessis<br />
|}<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena2<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| PowerCraft<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| XLC-Family<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| H-ONE 964<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| Hradná Robot 1<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| TD964<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Pupkatí Robkovia<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| PanaRobots<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| Hradná Robot 2<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| RoboGem<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Pepega<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Gymonika<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| Robotik tím, Liptov<br />
|}<br />
<br />
== ONSTAGE ==</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8643RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-27T22:25:28Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
<br />
'''[RESCUE]'''<br />
<br />
7:45 Rýchle objasnenie pravidiel pri tréningovej dráhe<br />
<br />
'''RESCUE_LINE ROUND 1 SCHEDULE'''<br />
<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena1<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| France1<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| ARTGAB<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| Bohatí bezdomovci<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| LegoBot<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| XLC-RoboTail<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Sabik2<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| Seal crew<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| SABIK<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| Ragnarok964<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Mike<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Walkers964<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| nemessis<br />
|}<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena2<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| PowerCraft<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| XLC-Family<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| H-ONE 964<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| Hradná Robot 1<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| TD964<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Pupkatí Robkovia<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| PanaRobots<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| Hradná Robot 2<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| RoboGem<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Pepega<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Gymonika<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| Robotik tím, Liptov<br />
|}</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8642RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-27T22:24:00Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
<br />
<br />
'''RESCUE_LINE ROUND 1 SCHEDULE'''<br />
<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena1<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| France1<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| ARTGAB<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| Bohatí bezdomovci<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| LegoBot<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| XLC-RoboTail<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Sabik2<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| Seal crew<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| SABIK<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| Ragnarok964<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Mike<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Walkers964<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| nemessis<br />
|}<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena2<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| PowerCraft<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| XLC-Family<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| H-ONE 964<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| Hradná Robot 1<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| TD964<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Pupkatí Robkovia<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| PanaRobots<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| Hradná Robot 2<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| RoboGem<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Pepega<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Gymonika<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| Robotik tím, Liptov<br />
|}</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8641RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-27T22:23:31Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
<br />
<br />
'''RESCUE_LINE SCHEDULE'''<br />
<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena1<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| France1<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| ARTGAB<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| Bohatí bezdomovci<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| LegoBot<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| XLC-RoboTail<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Sabik2<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| Seal crew<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| SABIK<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| Ragnarok964<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Mike<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Walkers964<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| nemessis<br />
|}<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena2<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| PowerCraft<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| XLC-Family<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| H-ONE 964<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| Hradná Robot 1<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| TD964<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Pupkatí Robkovia<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| PanaRobots<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| Hradná Robot 2<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| RoboGem<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Pepega<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Gymonika<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| Robotik tím, Liptov<br />
|}</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8640RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-27T22:22:55Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''<br />
<br />
RESCUE_LINE SCHEDULE<br />
<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena1<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| France1<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| ARTGAB<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| Bohatí bezdomovci<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| LegoBot<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| XLC-RoboTail<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Sabik2<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| Seal crew<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| SABIK<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| Ragnarok964<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Mike<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Walkers964<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| nemessis<br />
|}<br />
{| class="wikitable" style="display: inline-table;"<br />
|+ Arena2<br />
|-<br />
! Time<br />
! TEAM NAME<br />
|-<br />
| 8:00<br />
| PowerCraft<br />
|-<br />
| 8:10 <br />
| XLC-Family<br />
|-<br />
| 8:20 <br />
| H-ONE 964<br />
|-<br />
| 8:30 <br />
| Hradná Robot 1<br />
|-<br />
| 8:40 <br />
| TD964<br />
|-<br />
| 8:50 <br />
| Pupkatí Robkovia<br />
|-<br />
| 9:00 <br />
| PanaRobots<br />
|-<br />
| 9:10 <br />
| Hradná Robot 2<br />
|-<br />
| 9:20 <br />
| RoboGem<br />
|-<br />
| 9:30 <br />
| Pepega<br />
|-<br />
| 9:40 <br />
| Gymonika<br />
|-<br />
| 9:50 <br />
| Robotik tím, Liptov<br />
|}</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8639RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-27T06:41:01Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
* '''Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.''''''</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8638RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-27T06:40:22Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
* Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.'''</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8637RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-27T06:39:38Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
Pri registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.'''</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8636RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-27T06:39:02Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
* ''' Na registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja, odovzdajú podpísané originály prihlášok.'''</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8635RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-27T06:38:38Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
* ''' Na registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci mimo bratislavského kraja odovzdajú podpísané originály prihlášok.'''</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8634RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-27T06:37:41Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
* ''' Na registrácií 27.3.2019 v Liptovskom Mikuláši, súťažiaci žiaci odovzdajú podpísané originály prihlášok.'''</div>Mikulashttps://wiki.robotika.sk/robowiki/index.php?title=RCJ_2019_-_Priebe%C5%BEn%C3%A9_inform%C3%A1cie&diff=8633RCJ 2019 - Priebežné informácie2019-03-27T06:36:10Z<p>Mikulas: </p>
<hr />
<div>(''[[RoboCup Junior Slovensko|naspäť na wiki stránku k súťaži RoboCup Junior Slovensko]]'')<br />
<br />
Na tejto stránke budeme priebežne počas súťaže v Liptovskom Mikuláši v stredu 27.3 - piatok 29. 3. uverejňovať dôležité informácie pre tímy.<br />
<br />
* Príchod účastníkov: v stredu do 12h, otvorenie začína o 13:00 hneď po obede. GPS súradnice: 49.078210 N, 19.595846 E.<br />
<br />
* '''Na registrácií súťažiaci žiaci odovzdajú podpísané originály prihlášok'''</div>Mikulas